oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Goleszów, Kozakowice Dolne

Goleszów, Kozakowice Dolne
dom na sprzedaż

NBDS-DS-441

Ustroń okolice  Dom parterowy, bez barier,  w sam raz!  Dom będzie wykończony do stanu deweloperskiego oraz  możliwość wykończenia pod klucz Położony w gminie Goleszów, około 5 km od centrum Ustronia Kozakowice Dolne  Polecamy do zakupu nowy dom parterowy położony ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 250,00 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Goleszów, Kozakowice Dolne
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ustroń, Polana

Ustroń, Polana
mieszkanie na wynajem

NBDS-MW-438

WYNAJĘTE! Wolne ponownie od 1 sierpnia 2026! Apartament premium w najlepszej lokalizacji!  Widok na góry! Wygodne drugie pietro!Duży balkon! Nowoczesna kuchnia i łazienka! Niski czyns..... można by jeszcze długo wymieniać atuty tej nieruchomości! Polecamy mieszkanie  ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,58 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Ustroń, Polana
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Ustroń, Lipowiec

Ustroń, Lipowiec
działka na sprzedaż

NBDS-GS-437

Ustroń Lipowiec wszystkie media podłączone,  domek na działce,  widok, pozwolenie na budowę! Polecamy do zakupu piękną,  płaską  działkę budowlaną w Ustroniu Lipowcu. Powierzchnia 1180 m2. Nieruchomość jest niewatpliwą perełką z : - widokiem - wydanym pozwoleniem na ...

Powierzchnia
1 184,00 m2
Cena za m2
336,99 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Ustroń, Lipowiec
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ustroń

Ustroń
mieszkanie na wynajem

NBDS-MW-434

Wynajęte! Wolne ponownie od 1 października 2026! Ustroń Centrum M3 od zaraz do wynajęcia! Polecamy niewielkie,  tanie w utrzymaniu mieszkanie do wynajęcia na Osiedlu w centrum Ustronia.  Blok 4-pietrowy, mieszkanie na 1 piętrze. Układ: Przedpokój, dwa pokoje,  mała ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,67 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Ustroń
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Cieszyn, Marklowice

Cieszyn, Marklowice
mieszkanie na wynajem

NBDS-MW-432

Cieszyn niskie koszty utrzymania! Kompletnie wyposażone dostępne od zaraz! Polecamy przytulne mieszkanie o powierzchni 31m2 z balkonem z dodatkową piwnicą 6m2 w Cieszynie na ulicy Chemików. Mieszkanie zadbane w pełni wyposażone dostępne od zaraz, niskie opłaty zamykające ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
33,87 zł
cena 1 050
mieszkanie na wynajem - Cieszyn, Marklowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wisła

Wisła
mieszkanie na sprzedaż

NBDS-MS-429

Wisła bezczynszowy piękny Apartament dla dużej rodziny!! Jak dom!! Polecamy do zakupu duży dwupoziomowy Apartament w Wiśle.  Dzielnica Jawornik.  Blisko do centrum handlowego,  doskonałe połączenie z Ustroniem i centrum Wisly Apartament dwupoziomowy pięciopokojowy, ...

Powierzchnia
95,00 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 947,37 zł
cena 850 000
mieszkanie na sprzedaż - Wisła
35
ofert
Daria Pietruszka-Sabela

Właściciel

Licencja: 23230

biuro@sabela-nieruchomosci.pl

664456243
664456243