Najnowsze oferty

oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ustroń

Ustroń
mieszkanie na wynajem

NBDS-MW-462

Trzy pokoje w centrum polecamy! Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60 m2, kompletnie urządzone, w centrum Ustronia.  Układ: Przedpokój, łazienka,  kuchnia, dwie sypialnie,  salon z wyjściem na balkon.  Internet światłowodowy w mieszkaniu. ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
29,69 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Ustroń
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Cieszyn

Cieszyn
mieszkanie na wynajem

NBDS-MW-461

Cieszyn Tysiąclecia wolne od zaraz! Dwa balkony, wnętrze po remoncie,  zadbane słoneczne z klimatyzacją! Polecamy do wynajęcia ładne,  wyremontowane mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku na Ulicy Tysiąclecia w Cieszynie.   Układ: Przedpokój,  ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32,00 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Cieszyn
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Dąbrowa Górnicza, Reden

Dąbrowa Górnicza, Reden
mieszkanie na wynajem

NBDS-MW-459

Dąbrowa Górnicza dzielnica Reden, 1 maja. możliwość doposażenia w inne meble według potrzeb Najemcy.  Najlepsza lokalizacja pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki!  Zapraszamy na prezentację! Polecamy słoneczne, przestronne mieszkanie położone w najlepszej ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
24,00 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Dąbrowa Górnicza, Reden
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ustroń, Hermanice

Ustroń, Hermanice
mieszkanie na sprzedaż

NBDS-MS-457

Apartament z garażem, schowkiem i częścią ogrodu! Niski czynsz! Oferta tylko w naszym biurze! Polecamy do zakupu piękny, przestronny apartament, znajdujący się w Ustroniu dzielnica Hermanice, około 4 km od centrum, w spokojnym malowniczym miejscu, z ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 445,95 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Ustroń, Hermanice

Oferty specjalne

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ustroń, Hermanice

Ustroń, Hermanice
mieszkanie na sprzedaż

NBDS-MS-451

Apartament z garażem i częścią ogrodu! Niski czynsz! Oferta tylko w naszym biurze! Polecamy do zakupu piękny,  przestronny apartament, znajdujący się w Ustroniu dzielnica Hermanice,  około 4 km od centrum,  w spokojnym malowniczym miejscu,  z pięknym ...

Powierzchnia
94,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 659,57 zł
cena 720 000
mieszkanie na sprzedaż - Ustroń, Hermanice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Ustroń, Hermanice

Ustroń, Hermanice
mieszkanie na sprzedaż

NBDS-MS-457

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 445,95 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Ustroń, Hermanice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Skoczów, Górny Bór

Skoczów, Górny Bór
mieszkanie na sprzedaż

NBDS-MS-426

SPRZEDANE! Kompletnie wyremontowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Oddzielna garderoba! Polecamy piękne, kompletnie wyremontowane mieszkanie 38m2 w Skoczowie w dzielnicy Górny Bór. Mieszkanie 2 pokojowe na komfortowym drugim piętrze składa się ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 421,05 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Skoczów, Górny Bór
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ustroń

Ustroń
mieszkanie na wynajem

NBDS-MW-442

REZERWACJA  Ustroń Centrum Piękne Duże Mieszkanie kompletnie wyposażone! Polecamy duże, bardzo komfortowe mieszkanie,  pięknie wykończone w samym centrum Ustronia. Salon połączony z dużą kuchnią,  sypialnia z widokowym balkonem,  dwa dodatkowe pokoje.  Salon: -wygodna ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
6
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
31,25 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Ustroń

rozumiem