oferta na wyłączność
35
ofert
Daria Pietruszka-Sabela

Właściciel

Licencja: 23230

biuro@sabela-nieruchomosci.pl

664456243
664456243

zostaw wiadomość
29,69 zł/m2 cena: 1 900 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Trzy pokoje w centrum polecamy!

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60 m2, kompletnie urządzone, w centrum Ustronia. 
Układ: Przedpokój, łazienka,  kuchnia, dwie sypialnie,  salon z wyjściem na balkon.  Internet światłowodowy w mieszkaniu. Balkon i piękny widok na góry. 

Szukamy spokojnych, pracujących Najemców. Zwierzęta do ustalenia. 

Więcej informacji udzielę telefonicznie,  zapraszam na prezentację. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NBDS-MW-462
Powierzchnia 64,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 8
Rodzaj budynku wieżowiec
Technologia budowlana płyta
Kaucja zabezp. 2500
Standard
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, woda, zarząd
Liczba pięter w budynku 10
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 900 PLN
Okna PCV
Instalacje TELEWIZJA KABLOWA, INTERNETOWA, TELEFONICZNA
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Widok góry
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Winda tak
Liczba sypialni 3

mieszkanie na wynajem

NBDS-MW-434

Wynajęte! Wolne ponownie od 1 października 2026! Ustroń Centrum M3 od zaraz do wynajęcia! Polecamy niewielkie,  tanie w utrzymaniu mieszkanie do wynajęcia na Osiedlu w centrum Ustronia.  Blok 4-pietrowy, mieszkanie na 1 piętrze. Układ: Przedpokój, dwa pokoje,  mała ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,67 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Ustroń
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ustroń, Polana

Ustroń, Polana
mieszkanie na wynajem

NBDS-MW-438

WYNAJĘTE! Wolne ponownie od 1 sierpnia 2026! Apartament premium w najlepszej lokalizacji!  Widok na góry! Wygodne drugie pietro!Duży balkon! Nowoczesna kuchnia i łazienka! Niski czyns..... można by jeszcze długo wymieniać atuty tej nieruchomości! Polecamy mieszkanie  ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,58 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Ustroń, Polana
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ustroń

Ustroń
mieszkanie na wynajem

NBDS-MW-442

REZERWACJA  Ustroń Centrum Piękne Duże Mieszkanie kompletnie wyposażone! Polecamy duże, bardzo komfortowe mieszkanie,  pięknie wykończone w samym centrum Ustronia. Salon połączony z dużą kuchnią,  sypialnia z widokowym balkonem,  dwa dodatkowe pokoje.  Salon: -wygodna ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
6
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
31,25 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Ustroń
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Ustroń

Ustroń
mieszkanie na wynajem

NBDS-MW-444

REZERWACJA  Piękny apartament w centrum Ustronia! W pełni wyposażony! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Polecamy nowoczesny, jasny apartament 51m2 na parterze na cichym osiedlu w centrum Ustronia na ulicy Konopnickiej idealne dla osób szukających współczesnych dogodności. Nieruchomość ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,22 zł
cena 2 000