oferta na wyłączność
35
ofert
Daria Pietruszka-Sabela

Właściciel

Licencja: 23230

biuro@sabela-nieruchomosci.pl

664456243
664456243

zostaw wiadomość
32,00 zł/m2 cena: 1 600 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Cieszyn Tysiąclecia wolne od zaraz!
Dwa balkony, wnętrze po remoncie,  zadbane słoneczne z klimatyzacją!

Polecamy do wynajęcia ładne,  wyremontowane mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku na Ulicy Tysiąclecia w Cieszynie.  
Układ:
Przedpokój,  salon z balkonem, kuchnia, łazienka,  sypialnia z balkonem.
Ogrzewanie i woda ciepła z sieci miejskiej,  brak gazu i piecyków.  
 
Szukamy spokojnych, pracujących najemców.  

Więcej informacji udzielę telefonicznie zapraszam do kontaktu. 
Mieszkanie dostępne od zaraz. Klucze w biurze,  zapraszam na prezentację. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NBDS-MW-461
Powierzchnia 50,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2200
Standard
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, woda, zarząd
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 880 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 2

mieszkanie na wynajem

NBDS-MW-448

Mieszkanie Cieszyn blisko centrum! Pełne wyposażenie! Bez prowizji! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Proponujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze, położone w Cieszynie na Osiedlu Liburnia. Lokal o powierzchni 42 m2 składa się z: -dwóch pokoi -oddzielnej ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,71 zł
cena 1 500